panorama

Meble biurowe Simplic

Design: Piotr Kuchciński

 

Simplic jest systemem mebli biurowych - stołów konferencyjnych i biurek, wyróżniającym się niezwykłą prostotą w formie i konstrukcji, uniwersalnością i elastycznością zastosowań oraz wysokim komfortem użytkowania. W skład zestawu wchodzą pojedyncze stoły konferencyjne w szerokiej gamie kształtów i wymiarów, modułowe stoły konferencyjne, biurka pracownicze oraz biurka gabinetowe oparte na komodach, szafkach i kontenerach oraz niskie stoliki kawowe. Meble biurowe Simplic cechuje oryginalna i wyrafinowana estetyka, co idzie w parze z wielością ich zastosowań. Korzystając z bogatej oferty materiałów wykończeniowych oraz wielu przydatnych akcesoriów w łatwy sposób dopasować je można do dowolnych potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych.

 

Idea konstrukcji rodziny mebli do biura Simplic podporządkowana została uniwersalności i elastyczności rozwiązań konferencyjnych. Udało się stworzyć przemyślaną, spójną technologicznie, funkcjonalnie i estetycznie koncepcję, która pozwala na tworzenie stanowisk pojedynczych, kilkuosobowych, wielomodułowych, aż do praktycznie nieograniczonych układów linearnych lub zamkniętych.

 

Przy zachowaniu niezbędnej stabilności, konstrukcja stołów uproszczona została do minimum, dzięki czemu stały się one łatwe w montażu, niezawodne a przede wszystkim zyskały wyjątkową lekkość. Szczególnie efektownie prezentują się wielomodułowe układy linearne. Ograniczenie ilości nóg (głównie dzięki podparciu połączenia blatów tylko jedną parą) gwarantuje dostawienie maksymalnej ilości krzeseł i komfortowe użytkowanie stołów.

 

Aby podnieść standard mebli i zwiększyć ich atrakcyjność, dostępnych jest szereg oryginalnych rozwiązań wykończeniowych. Między innymi blaty z podfrezowanej sklejki pokrytej utwardzonym linoleum lub laminatem ze specjalną fakturą oraz lakierowane w kilku kolorach szklane blaty, które mogą być podświetlone diodami led.

 

Kształt stanowisk pracowniczych podporządkowany jest zasadzie ergonomii i funkcjonalności. Elastyczna konstrukcja całej rodziny Simplic umożliwia ustawienie nóg w tych biurkach równolegle do krawędzi blatu co poszerza przestrzeń pod stołem i zapewnia wysoki komfort pracy. W stanowisku podwójnym blaty oparte są tylko na jednej parze nóg. Z drugiej strony stoły wspierają się na funkcjonalnych szafkach.

 

Do dyspozycji jest szeroki wybór akcesoriów ułatwiających organizację miejsca pracy i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych. Są to: tapicerowane osłony czołowe, przegrody międzybiurkowe, parawany - lekkie ścianki działowe, platformy na stacje komputerowe, różnego typu porty kablowe i rozwiązania prowadzenia poziomego przewodów, itd.

 

Dyskretna i efektowna forma stolików kawowych ułatwia komponowanie ich z najrozmaitszymi typami mebli wypoczynkowych.

chcesz dowiedzieć
się więcej?

zapraszamy do kontaktu

wyjaśnimy, doradzimy, zaprezentujemy
Please wait...
Please wait...